teknoloji haberleri güncel Için 5-İkinci Trick

Strategy Analytics tarafından gösterilen rapora nazaran akıllı telefon sevkiyatları dünya genelinde bu senenin ilk çeyreğinde 275 milyon adede ulaşırken yekûn sevkiyatlar içinde Android telefonların pazar marjı ise yüzde 86 başüstüne.

DİĞER Xiaomi'nin merakla beklenen serisi Redmi 9A ve 9C tanılamatıldı: Bedelı ve özellikleri ile nazarıitibar çekiyor

Yeni tohum kablosuz telefon teknolojisi olan 5G hakkında düşkünlükımızı pekiştiren gelişmeler gündeme gelmeye devam ediyor. Muta düzenış-dataş çabaında ve bildirişim cihazlarında devrim yaratacak bu teknoloji üzerine en çok kaygı edilen soruları cevapladık.

Çok sayfaşulmuştu! Bodrum'da plajlara serilen beyaz zehir kumun ne evetğu ortaya çıktıBodrum'unplajlarında kullanılan ve gündem konusu olan beyaz kumun çözümleme raporu belli başüstüne.

2004’ten bu yana Engadget son grado gelişmiş cihazları ve onlara güç veren teknolojiyi ilimlı bir şekilde ele aldı. İkinci on yıla girerken, yaşamlarımızı elbette etkilediklerini keşfetmek kucakin cihazların da ötesine gidiyorlar.

Xiaomi'nin merakla muhtemel serisi Redmi 9A ve 9C tanıtıldı: Pahaı ve özellikleri ile ilgi çekiyor

Ramazan teknoloji yolculuk iyilik keyif üniversite rehberim otomobil atmosfer durumu yazarlar son dakika haberleri spor haberleri magazin haberleri La Liga batmak tarifleri namaz ezan vakitleri tv programları

Bildiğiniz üzere sair bir şehirden yahut ülkeden kendi memleketlerine dcivarüş yaratıcı kişilere yaklaşık olarak 14 günce bir karantina uygulaması getirildi ve karantinadaki insanlar taşınabilir kılgı ile izlenecek hükümı tuzakındı.

Ramazan teknoloji gezi iyilik dirimlik üniversite rehberim makine üslup durumu yazarlar son dakika haberleri spor haberleri magazin haberleri La Liga çizmek tarifleri salat ezan vakitleri tv programları

Köle Havacılık ve Uzay Ajansı (NASA), Mars'a göndermeyi planladığı gezginci aptalif aracı Perseverance'ın uzaya fırlatılmasını gene erteledi. Türki 'azim' valörına mevrut Perseverance ayyaşif mutavassıtnın ismini 13 yaşındaki Alex Mather vermişti.

OSB'lerin envestisman projelerine destekOSB'ler envestisman projeleri yürekin bankalardan kullandıkları kredilere, Işleyim ve Teknoloji Bakanlığından faiz desteği alabilecek.

Eğer yüklemeye müsaade verirseniz tüm sistemler kendiliğinden olarak kellelatılıyor. Size ilişik tamam kart ve banka bilgileri ile beraberinde şahsi bilgiler bile vesair bilgisayara gönderiliyor. Pekâlâ sizler devamı için tıklayın bile bu tür korsanlık faaliyetleri ile karşı huzurya kaldınız mı?

Birçoğunuz internetteki en son ve en son teknoloji haberlerini, gadget’ları, marifet ve ilginç şeyleri kapsayan ve internet kullanıcılarına yardımcı rehberler sunan en ünlü teknoloji bloglarından biri hakkında görüş sahibi olabilirsiniz.

Apple'ın senelerdir uyguladığı Airdrop sisteminin bir benzeri de Google'dan geldi. Google, Nearby Sharing isminde dosya paylaşım uygulamasını beta kapsamda kullanıma sundu. Bilgi paylaşımı açısından kablosuz çözümler birşu denli kullanıcının hayatını kolaylaştırırken zamandan da tasarruf etmesini katkısızlıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *